×

Tıkanıklık Açma

Islak mendiller, tuvalet kağıdı, sert cisimler, kir, yağ, kireç, kağıt havlu, suda erimeyen cisimler, bebek bezleri, poşet ve plastik parçalar, saç ve kıl gibi maddeler kullanıma bağlı olarak zamanla boru ve giderlerde birikerek tıkanıklığa yol açmaktadır. Olmadık anlarda baş gösteren gider ve boru tıkanıklığı can sıkıcı tesisat sorunlarının başında gelmekte ve acil çözüm gerektirmektedir.

Kullanım hatasına bağlı gelişen basit tıkanıklık ve kalitesiz malzeme kullanımı ile kötü işçilikten kaynaklanan kronik tıkanıklık olmak üzere boru ve gider tıkanıklığının temelde iki türü bulunmaktadır. Tıkanıklıkların giderilmesinde teknik ekibin her türlü tıkanıklığa hızlıca çözüm sunacak deneyim ve donanıma sahip olması oldukça önemlidir.

 

Aktif Tesisat olarak deneyimli uzman kadromuzla İstanbul içindeki tüm ilçelerde yüksek kaliteli malzeme ve son teknoloji ekipmanlar kullanarak her türlü gider ve boru tıkanıklığını açma hususunda profesyonel hizmet sunuyoruz. Lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı, rögar tıkanıklığı, banyo gideri tıkanıklığı, çamaşır makinesi gideri tıkanıklığı ve pis su gideri tıkanıklığı gibi her türlü tıkalı boru ve giderin açılması işlemini titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Çözüm sürecinde öncelikle son model kameralı cihazlarımız aracılığıyla tıkanan gider veya ana hat boruları tespit edilmekte ardından robot makinemiz ile kırmadan, dökmeden etrafı kirletmeden tıkanıklık giderilerek ilaçsız risksiz bir şekilde boru ve gider temizliği sağlanmaktadır. Tuvalet ve gider tıkanıklığı çoğunlukla beraberinde kötü kokuyu da getirmektedir. Aktif Tesisat olarak gerçekleştirdiğimiz profesyonel ve ekonomik hizmetlerimizle hem tıkanıklıkları giderip uzun ömürlü temiz borulara sahip olmanıza hem de kötü kokulardan kurtulmanıza yardımcı oluyoruz.

Tıkanıklık açma dahil tesisatla ilgili tüm hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçerek, müşteri kaydınızı oluşturun profesyonel hizmetlerimizden faydalanın!

Gider Açma Uygulamalarımız

Bu kategoride içerik bulunmuyor.