×

Su Kaçağı Tespiti

Evlerde ve binalarda meydana gelen su kaçakları rutubet, parke kabarması, yüksek su faturaları gibi sorunlara yol açmaktadır. Su kaçakları hem ek maliyetler çıkmaması hem de zeminin zarar görüp kirlenmemesi açısından erkenden tespit edilip müdahale edilmesi gereken önemli bir tesisat sorunudur. Su kaçağı tespit edilirken işlem sırasında fazlaca parke ya da fayansların kırılıp dökülmemesi oldukça önemlidir.

Aktif Tesisat olarak su kaçaklarını tespit etmek için akustik dinleme cihazları ve kamera gibi son model dedektörler kullanmaktayız. Dinleme cihazı, boru içi görüntüleme yapan kameralar ve termal kameralar sayesinde kaçağın olduğu yer hızlıca ve noktasal olarak tespit edilmekte, kullanılan son model teknolojik cihazlarımız sayesinde tespit esnasında kırma, dökme, hatta gürültü gibi tadilat türü bir işlem meydana gelmemektedir.

 

Su kaçağı tespitinin ardından Aktif Tesisat’ın alanında uzman personelleri olarak hedef nokta dışında bir yere müdahale etmeden kaçağın olduğu bölgede çalışma yapılacak alan kadar bir alan açılmaktadır. Tıkanıklık, kırık boru ya da çatlak parça gibi su kaçağına neden olan faktör tespit edilerek boru veya parça değişimi, yama yapma ya da tıkanıklığı giderme gibi soruna en uygun onarım işlemi başlatılmaktadır. Su kaçağı tamiratı işlemimiz bittiğinde tamir yapılan bölgedeki açıklık çimento ve benzeri malzemelerle kapatıp zemini ilk haline döndürerek süreci tamamlamaktayız. Böylece geride çalışma yapıldığına dair herhangi bir iz kalmadan su kaçağı tamiri gerçekleştirilmektedir. Sorunsuz gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetlerimiz garanti kapsamında olup Aktif Tesisat olarak İstanbul içindeki tüm ilçelerde meydana gelen su kaçağı sorunlarına profesyonel ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Su kaçağı tespiti dahil tesisatla ilgili tüm hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçerek, müşteri kaydınızı oluşturun profesyonel hizmetlerimizden faydalanın!

 

Su Kaçağı Bulma Uygulamalarımız

Bu kategoride içerik bulunmuyor.