×

Pimaş Yıkama

Tesisat hususunda kullanıcıları en rahatsız eden sorunların başında gider ve boru tıkanıklığı gelmektedir. Ancak tıkanıklığın varlığından daha rahatsız edici bir durum varsa o da tıkanıklığın sık sık tekrarlanmasıdır.

Bireysel denemeler ya da profesyonel tıkanıklık açma hizmetlerine rağmen belirli bir zamandan sonra tıkanıklığın yenilendiği sıklıkla görülmektedir. Bu durumun asıl nedeni pimaş diye bilinen gider borularında biriken yağ, kir veya kireç tabakasıdır.

Sudaki kireç ve lavabolara dökülen yemek artıkları ve atık yağlar zamanla pimaş borusunun çeperinde birikmekte ve kalınlaşarak belirgin bir tabaka oluşturmaktadır. Kalınlaşan bu tabaka bir süre sonra pimaş borularının iç hacmini daraltmaktadır. Daralan bu borulardan geçemeyen cisimlerse tıkanıklıkların tekrarlanmasına neden olmaktadır. Giderlere sıcak su dökme işlemi veya lavabo açıcı kullanma sadece belirli bir bölgeye kadar ulaştığından, kireç ve yağları tam anlamıyla çözemede yetersiz bir işlemdir. Tıkanıklığın tekrarlanmaması, yağ, kir ve kireç tabakasının tamamen giderilmesi için pimaş borularının baştan sona yıkanması gerekmektedir.

Aktif Tesisat olarak deneyimli uzman kadromuzla İstanbul içindeki tüm ilçelerde yüksek kaliteli malzeme ve son teknoloji ekipmanlar kullanarak pimaş yıkama işlemini büyük bir özenle gerçekleştirmekteyiz. Boru içi görüntüleme sağlayan kameralarımızla pimaş borularda biriken yağ ve kireç tabakasının tespitinin ardından sürekli tıkanan pimaş borularını yüksek basınçlı tazyikli su kullanan özel yıkama makinası ile yıkayarak derinlemesine temizlik sağlıyoruz. Pimaş boruların içine kameralı görüntüleme sağlayarak boruların temizlendiğini kesin olarak teyit ettikten sonra pimaş yıkama işlemini tamamlıyoruz. Aktif Tesisat olarak pimaş yıkama hizmetimiz sonunda giderleri değiştirmeden yepyeni bir hale getiriyor, tertemiz pimaş boruları kullanımınıza sunuyoruz.

Pimaş yıkama dahil tesisatla ilgili tüm hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçerek, müşteri kaydınızı oluşturun profesyonel hizmetlerimizden faydalanın!

 

Pimaş Yıkama Uygulamalarımız

Bu kategoride içerik bulunmuyor.