×

Petek Temizliği

Büyük ısıtma sorunlarıyla karşılaşmadan önce verimli bir ısınma sistemi için düzenli aralıklarla kombi ve kalorifer peteği temizliği, bakım ve onarımın yapılması önem taşımaktadır.

Petek içinde hava birikmesi veya petek içindeki suyun kirli olmasına bağlı olarak peteklerin ısınma performansında düşüklük görülmektedir. Petek içindeki hava sıcak suyun erişimine engel olmaktadır. Benzer şekilde petek içinde biriken kir ve kirli su da peteklerin ısınmamasına neden olmaktadır. Bu durumlarda petek temizliği ve petekteki havanın boşaltılması gerekir.

Kombi ve kalorifer peteklerinin bakım ve temizliğinin ihmali yüksek doğal gaz faturalarına neden olmaktadır. Peteklerin tam kapasiteli çalışarak güzel bir ısıtma sağlaması, ısı ve enerji tasarrufu yapılması, doğal gaz faturasından kar sağlanması ve olası bir haşere yuvası oluşum riskinin azaltılması için profesyonel seviyede petek temizliği mutlaka yaptırılmalıdır.

Aktif Tesisat olarak deneyimli uzman kadromuzla İstanbul içindeki tüm ilçelerde yüksek kaliteli malzeme ve son teknoloji ekipmanlar kullanarak petek temizleme hizmeti sunuyoruz. Özel hava makinelerimiz ile peteklerde biriken havayı boşaltıyor ayrıca basınçlı su cihazlarımızla kirli suyun tasfiye edilmesine aracı oluyoruz. Böylece sizlere bütüncül bir petek temizliği sağlıyoruz.

Petek temizliği dahil tesisatla ilgili tüm hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçerek, müşteri kaydınızı oluşturun profesyonel hizmetlerimizden faydalanın!

Bu kategoride içerik bulunmuyor.