×

Koku Tespiti

Kötü koku hangi durum olursa olsun tahammül edilebilir bir şey değildir. Ev veya bina içindeki kokularsa katlanılmaz olmanın yanı sıra kaynağı ve nedeni daha zor tespit edildiğinden aynı zamanda can sıkıcıdır. Ev veya binanızda rahatsız edici bir koku var ve siz tüm temizleme müdahalelerinize veya denemelerinize rağmen bu kokunun kaynağını tespit edemediyseniz; kokunun tesisatla alakalı olması kuvvetle muhtemeldir.

 

Kanalizasyon çukurlarının dolu olması, gider borularındaki tam ve kısmi tıkanıklık, zemin kattaki boruların eğimsiz olması, atık su borularında zamanla meydana gelen deformeler, lavabo sifonlarının es şeklinde olmaması, boruların yanlış bağlanması, boru içindeki pisliklerin çepere yapışması, gider hat borularında havalandırma bırakılmaması gibi pek çok etken ev ve binalarda kötü kokulara / lağım kokusuna neden olmaktadır. Bu durumda kötü kokunun kaynağını tespit ederek kalıcı çözümlere ulaşmak için profesyonel destek almanız oldukça önemli ve gereklidir.

 

Aktif Tesisat olarak deneyimli uzman kadromuzla İstanbul içindeki tüm ilçelerde yüksek kaliteli malzeme ve son teknoloji ekipmanlar kullanarak her türlü kötü koku tespiti hususunda profesyonel hizmet sunuyoruz. Koku tespiti hizmetimiz kapsamında ileri teknoloji ekipmanlar kullanmaktayız. Boru içi görüntüleme kameralarımızla lağım kokusunun geldiği tahmin edilen tüm boruları inceliyor kolayca kokunun kaynağını tespit ediyoruz. Koku tespitinin ardından en uygun tamir ve onarım işlemini uyguluyoruz. Kötü kokunun kaynağı borularda biriken ve pimaş / boru içine yapışmış yağ ve kirse yine kırmadan dökmeden özel yıkama cihazlarıyla boru içi temizliğini icra ediyoruz. Aktif Tesisat’ın alanında uzman ekibi olarak tüm tesisat sorunlarınıza garanti kapsamında kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Koku tespiti dahil tesisatla ilgili tüm hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçerek, müşteri kaydınızı oluşturun profesyonel hizmetlerimizden faydalanın!