×

Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Aktif Tesisat

Aktif Tesisat hizmet yolculuğuna 2015 yılında başlamış ve kısa sürede sektörde etkili bir başarı ivmesi yakalamış öncü tesisat firmalarından biridir.

Firma olarak İstanbul içindeki tüm ilçelerde; su kaçağı tespiti ve onarımı, petek temizliği, gider ve boru tıkanıklığı açma, termal kamera ile boru güzergahı bulma ve kaçakları tespit etme, pimaş yıkama, yerden ısıtma temizliği ve komple tadilat gibi çeşitli sıhhi tesisat ve alt yapı hizmetleri sunmaktayız.

Sektörün önde gelen tesisat firmalarından biri olan Aktif Tesisat başarısını uzman kadromuza ve donanımlı ekipmanlarımıza borçluyuz. Özel eğitimlerden geçen deneyimli kadromuzla güçlü bir ekibe sahibiz. En son teknolojiye sahip makinelerimizle hizmetlerimiz sırasında en net sonuçları elde ederek kırma dökme işlemlerini ortadan kaldırmaktayız. Dünyada uygulanan en güncel teknikleri kullanarak hizmetlerimizi icra ediyor sizlere uygun fiyat politikasıyla profesyonel çözümler sunuyoruz. Aktif Tesisat olarak genç ve dinamik yapımızla hizmet ağımızı sürekli geliştirmeye devam etmekte üretim ve hizmet verimliliğini arttırmak için yeni teknolojileri takip etmekteyiz.

Firmamızın en büyük hedefi her zaman yüksek müşteri memnuniyetini sağlayan tesisat çalışmaları yürütmektir. Zamanlama ve hizmet garantisi firma olarak özen gösterdiğimiz hususların başında gelmektedir. Tüm hizmetleri belirtilen zamanda sunarak bekletme, gecikme, iptal ya da erteleme gibi sorunları ortadan kaldırıyoruz. Büyük bir özveriyle tamamladığımız hizmetlerimizin her biri firmamızın garantisi kapsamında olup müşteri memnuniyeti sağlanana dek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Zira müşteri memnuniyetini sürekli kılmak kalite politikamızın ayrılmaz bir parçasıdır.

Aktif Tesisat olarak konut ve iş yerlerine, son sistem cihazlar ve tecrübeli kadromuz ile her türlü alt yapı arızasının onarım hizmeti kapsamında hızlı tespit ve uzun vadeli çözümler üretmeye yönelik çalışmalarımızı büyük bir özveriyle sürdürmeye devam ediyoruz.

sihhi-tesisat

Avrupa ve Anadolu Yakasına Hizmet Veriyoruz

Arayın Hemen Çözüm Üretelim!

Sıkça Sorulan Sorular

Su Kaçağı Tespiti, Tıkanıklık Açma, Petek Temizleme, Pimaş Yıkama, Termal Kamera İle Kalorifer Kaçağı Tespiti, Yerden Isıtma Sistemi Temizliği ve diğer tesisat hizmetlerini sağlıyoruz.

İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasındaki tüm ilçelere hizmet vermekteyiz.

Tesisatçılık sektöründe uzun yıllardan beridir sağlıklı ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Firmamız uzun yıllardan beridir tesisat sektöründe müşterilerine hizmet vermektedir. Çalışma hayatımız boyunca daima müşteri memnuniyetini prensip edindik, dolayısıyla çalışan ekip arkadaşlarımızda aynı prensiplere dikkat ederek çalışmaktadır. Kullandığımız cihazlar son teknoloji cihazlar olup yaşam alanlarınıza zarar vermeyen cihazlardır. Gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

Bu kategoride içerik bulunmuyor.