×

Beykoz Su Kaçağı Tespiti

Beykoz Su Kaçağı Tespiti 7/24 Hizmet

Su kaçakları ihmal edilmemesi gereken tesisat sorunlarının başında gelmektedir. Aktif Tesisat olarak Beykoz’da bulunan ev veya binalarınızdaki tüm su kaçağı problemlerinize 7/24 profesyonel destek sunuyoruz. Acil tesisat sorunlarınıza hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Su kaçağını fark ettiğiniz an bir telefon uzağınızdayız!

 

Beykoz Akustik Dinleme ile Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı bulmak için firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde önceliğimiz kaçağın hızlıca tespit edilmesidir. Tespit sırasındaki bir diğer önceliğimizse su kaçağını tespit ederken kırma, dökme ya da etrafı kirletme gibi durumların meydana gelmemesidir. Bu nedenle Beykoz civarındaki su kaçaklarınızı tespit ederken akustik dinleme cihazları kullanıyoruz. Akustik dinleme cihazları yaptığı hassas ölçümlerle kaçaktan kaynaklanan su sesini anında tespit ediyor, böylece eski usul yöntemler kullanmadan, kırmadan, dökmeden kaçağın kaynağı bulunuyor. 

 

Beykoz Bilgisayarlı-Kameralı Su Kaçağı Tespiti 

Akustik dinleme cihazına ek olarak Beykoz’daki su kaçaklarınızın kaynağını tespit etmek için kamera da kullanıyoruz. İstanbul’da sayılı tesisat firmasında bulunan, kamera teknolojisi ile pimaşlara zarar vermeden su kaçağı tespiti gerçekleştiriyoruz. Hem termal kameralarla su kaçağı olan bölgeyi tespit ediyor hem de derinde yer alan borulardaki kaçağı tespit için boru içi görüntüleme yapan özel kameralar kullanıyoruz. Etrafa zarar vermeden, kırma ve dökme yapmadan ileri teknoloji ekipmanlarla profesyonel ve bütçe dostu çözümleri Beykoz’da sizlerle buluşturuyoruz.

 

Beykoz Su Kaçağı Tamiri  

Beykoz’da hizmet sağlayan firmamız su kaçağı tespitinin ardından kaçağın giderilmesine en uygun tamir işlemini başlatıyor. Yapılan noktasal tespitlerle büyük bir alan değil sadece çalışma yapılacak kadar küçük bir bölge açılıyor; su kaçağına neden olan çatlak veya kırık boru veya tesisat aksamı değiştiriliyor. Ardından açılan bölge ilk haline döndürülerek tamir işlemi tamamlanıyor.

 

Beykoz Tesisat Hizmetlerimiz 

Beykoz’da su kaçağı tespitine ek olarak; koku tespiti, gider tıkanıklığı açma, petek temizliği, pimaş yıkama, termal kamera ile kalorifer peteği kaçağı tespiti, yerden ısıtma sistemi temizliği gibi çeşitli hizmetler de sunmaktayız.

Beykoz’daki tüm tesisat sorunlarınıza yönelik profesyonel destek için hemen şimdi Aktif Tesisat ile iletişime geçin, tesisat sorunlarınıza kökten veda edin!